Zajęcia i wycieczki

Proponowana przez nas szeroka gama opcji obejmuje min. wycieczki po Dalmacji. Wycieczki te zabieraja cię ze Splitu do okolicznych małych miasteczek, słynnacych z ich historycznego dziedzictwa i unikalnych atrakcji turystycznych, takich jak Trogir, Solin (starożytna Salona), Klis, Omiš, Rijeka, Park Narodowy Krka, Park Narodowy Plitvickie Jezera i wielu innych. Przy okazji, czemu by nie wziąć udział w którymś z naszych specjalnych zajęć grupowych podczas wycieczki w Dalmacji?

  • Canyoning jest jednym z nowszych form aktywnego wypoczynku, pozwalajacy na poznanie tajemnic i zjawisk naszej nieskażonej przyrody. Chodź, skacz, pływaj i wspinaj sie po kanionach podejmujac nowe wyzwania i podnoszac sobie adrenaline!
  • Kajakarstwo - w przeciwieństwie do raftingu, wiosłowanie w kajakach w dół rzeki pozwala gościom na wlasnoreczne kontrolowanie kajaków, przy pomocy podazajacych za nimi instruktorami.
  • Rafting to sport, w którym załoga pokonuje przeszkody napotkane na niektórych odcinkach rzeki.
  • Paint Ball jest bardzo popularnym sportem. Jego celem jest trafienie członków drużyny przeciwnej małymi plastikowymi kulkami wypełnionymi farbą na danym polu gry i przejecie ich terytorium, flagi lub fortu.
  • I wiele więcej zajeć, takich jak: jazda konna, trekking, wędrówki czy wspinaczka


Po tak aktywnie spędzonym dniu Ty i Twoi znajomi możecie całkowicie zrelaksować się na jednym z rodzinnych gospodarstw, gdzie można zapoznać się z życiem takim, jak wygladało dawno temu. Możesz pomóc w gotowaniu, używajac tradycyjnych metod, pić wino prosto z drewnianych beczkach i uczyć się grać w tradycyjne gry, takie jak lokalne bule.

Jesteśmy pewni, że podpowiedzieliśmy Wam kilka pomysłów na nagrodzenie siebie i swoich towarzyszy. Ciesz żeglarstwem po chorwackim morzu i poznaj pełniejszy obraz pełnej uroków Dalmacji!