Team building - flotylla

Mimo że żeglowanie po Adriatyku to wyjatkowe doświadczenie samo w sobie, to przeżywanie piękna Chorwacji ze swoimi współpracownikami i partnerami biznesowymi może stanowić zupełnie nowe wyzwanie. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy rozważają taka możliwość po raz pierwszy. Niezależnie od tego, czy jest to twoje pierwsze doświadczenie z team buildingiem czy nie, Orvas Yachting gotów jest zapewnić niezapomniane wrażenia na pokładach naszych jachtów, łodzi motorowych lub gulet.

Zamień swoje biurko na piękny jacht lub gulete i krystalicznie czysty Adriatyk. Przekształć żmudne biznesowe rozmowy na te bardziej przyjemne poprzez towarzyskie spotkania i wyzwania stwarzane przez morze. Od czasów starożytnych morze i nieustraszonych żeglarzy łaczy jedność ducha, a nasz program team buildingu pozwala na współistnienie pracowników z naturą. Rejs po chorwackim Adriatyku jest idealnym rozwiazaniem, jeśli zależy Ci na budowania ducha zespołu w swoim środowisku pracy. Będziesz miał możliwość nie tylko przygotowania zespołu do nowych wyzwań biznesowych, ale także staniesz się częścią żeglarskiej tradycji.

W zależności od celów postawionych przed zespołem, oferujemy dwie opcje. Żeglowanie jest bardziej aktywnym i wymagającym fizycznie typem team buildingu, zapewniajacym dużą ilość prawdziwych grupowych wyzwań. Z drugiej strony, jeśli zdecydujesz sie na rejs po Chorwacji, pozostawiając odpowiedzialność żeglarska załodze, możesz poświęcić czas sobie, zespołowi i ustawionym celom.

Poza żeglarstwem, bedacym podstawa team buildingu, oferujemy także dodatkowe aktywności, takie jak rafting, canyoning, spływy kajakowe, trekking, turystyka, wspinaczka, paintball, jazda konna oraz wspólne towarzyskie wycieczki, pozwalajace na poznanie dalmackiej tradycyji i kuchni.


Dokumenty

Team-building-sailing.pdf