Podwodne safari

Podwodne safari to zupełnie wyjatkowy rodzaj wypoczynku; przyjemność, relaks i przygoda w jednym. Jest to połączenie nurkowania, pływania i zwiedzania w różnych miejscach pod woda i wzdłuż wybrzeża Adriatyku. Dzięki specyfice wybrzeży Adriatyku z 1185 wysp, najbardziej atrakcyjne miejsca do nurkowania w Morzu Adriatyckim to z pewnością podwodne ściany z bogactwem flory i fauny, rafy, podwodne jaskinie, punkty archeologiczne i wraki.

Każdy region poczawszy od Istrii, przez Kvarner, wyspy Vis i Mljet aż do najbardziej południowej części Morza Adriatyckiego skrywa część adriatyckich podwodnych specjalności. Z roku na rok coraz więcej osób chce spędzić wakacje nurkujac w tych szczególnych miejscach. Jest to jeden z wielu powodów, dla których zdecydowaliśmy się zaoferować Państwu ten jednen z najlepszych technicznie wyposażonych jachtów nurkowych w Chorwacji.

Na tych niezwykłych wakacjach, trwajacych od jednego do dwóch tygodni, można cieszyć sie widokiem i bogactwem tysiąca wysp romantycznego Adriatyku. Z pomocą naszych wykwalifikowanych instruktorów doświadczysz i poznasz piękno podwodnego Adriatyku. Wysoko wykwalifikowana załoga oferuje profesjonalne usługi i wszystkie możliwe udogodnienia byś spedził urlop, jak nigdy wcześniej.Dokumenty

DIVING-SAFARI-Agramer-brochure.pdf
Agramer-diving-routes.pdf
DIVING-SAFARI-Vranjak-I-brochure.pdf
Vranjak-I-diving-routes.pdf