Usługi i pakiety specjalne

Aby sprawić, by Twoje wakacje były tak beztroskie i przyjemne jak to możliwe, oferujemy Państwu następujące usługi:

- transfery z lotnisk do marin

- wynajem helikopterów i prywatnych jetów

- rezerwacje w naszych hotelach i willach na wyspach Hvar i Brač oraz na Riwierze Splickiej i Makarskiej

- rezerwacje w innych hotelach nie bedacych własnością Orvas na wyspach Hvar, Brač i Korčula, na półwyspach Istria i Pelješac i na Riwierze Makarskiej, Splickiej i Riwierze Dubrownika

- rezerwacje portowe

- skipper

- hostessy

- kucharz

- zakupy spożywcze (w tym żywność i inne produkty ekologiczna)

- wynajem dodatkowego wyposażenia statków: spinaker, genaker, siatki ochronne dla dzieci, sprzęt rybacki ...

- paliwo (organizowanie zaopatrzenia w paliwo)

- technicy, części zamienne

- suchy dok

- pomoc medyczna

- pralnia (24 godziny na dobe, odbiór i dostarczenie na łódź)

- aranżacje kwiatów, wina, cygar, alkoholi ... (szybka dostawa do wszystkich portów)

- ...i więcej.

A jeśli chcesz poznać chorwackie wybrzeże i wyspy Adriatyku, oferujemy również półdniowe i całodniowe aktywne wycieczki raftingowe, canyoningowe, trekkingowe, jak również zwiedzanie zabytków i miasteczek Dalmacji, łaczac tym samym doświadczenie piękna natury i lokalnej tradycji.

Ponadto możemy zorganizować oferte team building, pozwalajaca przeżywać piękno Adriatyku z Twoimi wspóŁpracownikami i partnerami biznesowymi. Mamy nadzieje, że obdarzysz nas swoim zaufaniem i pozwalisz nam na zapewnienie Ci niezapomnianych wakacji.

 

Team building - flotylla

Mimo że żeglowanie po Adriatyku to wyjatkowe doświadczenie samo w sobie, to przeżywanie piękna Chorwacji ze swoimi współpracownikami i partnerami biznesowymi może stanowić zupełnie nowe wyzwanie. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy rozważają taka możliwość po raz pierwszy. Niezależnie od tego, czy jest to twoje pierwsze doświadczenie z team buildingiem czy nie, Orvas Yachting gotów jest zapewnić niezapomniane wrażenia na pokładach naszych jachtów, łodzi motorowych lub gulet.
więcej informacji

Czarter kabiny

Czarter kabiny to całkowicie nowa możliwość, dajaca swobodę wypłynięcia indywidualnie lub w małych grupach na jachtach żaglowych, guletach lub na jednym z pięknych mini cruiserów. W wakacyjnym czarterze kabiny najlepsze jest to, że nie trzeba wynająć całej łodzi; można po prostu wynająć kabine (pojedyncza, podwójna, potrójna ...) z załogą na tygodniową wyprawe wraz z grupa ludzi z całego świata.
więcej informacji

Żegluj i na rowerze

Chorwacka przygoda rowerowa na gulecie Aurum.
więcej informacji

Podwodne safari

Podwodne safari to zupełnie wyjatkowy rodzaj wypoczynku; przyjemność, relaks i przygoda w jednym. Jest to połączenie nurkowania, pływania i zwiedzania w różnych miejscach pod woda i wzdłuż wybrzeża Adriatyku.
więcej informacji

Sail & Stay

Pozwól nam wzbogacić i urozmaicić Twoją fantastyczną chorwacką przygodę o nocleg na lądzie przed lub po żeglarskiej wyprawie. Dział Orvas Hotele posiada całe spektrum różnych typów nieruchomości, od luksusowych willi z basenami, wakacyjnych willi po małe hotele i apartament.
więcej informacji

Miesiac miodowy na żaglach

Romans z żeglarstwem jest czymś nieuniknionym. Jest coś takiego w słonej, świeżej bryzie, wciąż zmieniających się widokach i pomarańczowych zachodach słońca na błękitnym morzu, że romantyczne tęsknoty po prostu same budza sie do życia. Wakacje na jachcie żaglowym sa idealna propozycja na udany miesiąc miodowy, rocznicę lub romantyczny wypad z lepszą połowę. Posiadamy pakiety żeglarskie zaprojektowane specjalnie z myśla o młodych parach na ich podróż poślubna.
więcej informacji

Zakwaterowanie w Chorwacji

Dział Orvas Hotele posiada całe spektrum różnych typów nieruchomości, od luksusowych willi z basenami, wakacyjnych willi po małe hotele i apartamenty w starannie wybranych miejscach na wyspach Hvar, Brač, Šolta i Korcula, na Istrii i Półwyspie Pelješac, Riwierze Splickiej, Dubrownickiej i Makarskiej.
więcej informacji

Zajęcia i wycieczki

Proponowana przez nas szeroka gama opcji obejmuje min. wycieczki po Dalmacji. Wycieczki te zabieraja cię ze Splitu do okolicznych małych miasteczek, słynnacych z ich historycznego dziedzictwa i unikalnych atrakcji turystycznych, takich jak Trogir, Solin (starożytna Salona), Klis, Omiš, Rijeka, Park Narodowy Krka, Park Narodowy Plitvickie Jezera i wielu innych
więcej informacji

Internet na pokładzie

Istnieje możliwość wykupu punkt dostępu do WiFi na pokładzie. Można połączyć się z dowolnym urządzeniem, które obsługuje WiFi o standardach 802.11b / 802.11g / 802.11n.
więcej informacji

Aplikacja Orvas Mobile

Pobierz naszą aplikację Orbico Dalmacja dla telefonów komórkowych.
więcej informacji