O nas

Orvas Yachting został założony w 1999 roku jako część Orvas d.o.o. i z małego segmentu tej firmy urósł do bycia jej znaczacym elementem: firmą czarterową z jedną z największych flot, położoną w Splickiej ACI Marininie, z której możemy Cię zabrać na niezapomnianą przygodę, żeglując po Morzu Śródziemnym.

Żeglowanie po Morzu Śródziemnym i Adriatyku z flota Orvas

Obecnie Orvas Yachting jest dumnym posiadaczem świetnie wyposażonej floty 22 jachtów żaglowych (Bawaria, Jeanneau, Beneteau i Elan), 5 łodzi motorowych (Jeanneau i Princess) i IMX-45 racer z załogą.

Nasze w pełni wyposażone statki o długości od 8 do 16 metrów to optymalny wybór do żeglowania po Morzu Śródziemnym i Adriatyku. Wszystkie statki wyposażone są w podstawowy sprzęt, taki jak ploter GPS, autopilot, bimini, owiewka, zestaw VHF czy wciągarka kotwiczna, co czyni podróż bezpieczniejszą i przyjemniejsza. Nasza oferta pokazuje, że żeglarstwo jest nasza specjalnościa, dzieki czemu zapewniamy maksimum pozytywnych żeglarskich wrażeń.

Nasza oferta obejmuje także różne jachty z załogą łodzie: luksusowe jachty motorowe i gulety.

Orvas Team - Twój Śródziemnomorski doradca wakacyjny

Zespół Orvas Yachting to grupa morskich entuzjastów, których celem jest, aby śródziemnomorskie wakacje ich gości były jak najbardziej beztroskie i przyjemne. Niezależnie, czy szukasz rady i informacji w zakresie rezerwacji, wyboru trasy rejsu, warunków pogodowych czy wsparcia technicznego - cały zespół jest do Twojej dyspozycji, od check in-u do check out-u.

Baza Orvas Yachting

Niezależnie czy to check in czy check out, pytania w sprawach technicznych czy każdych innych - nasi doświadczeni technicy i kapitanowie, na czele z kierownikiem czarteru Brunem Vuksanem Cusem są do Państwa dyspozycji!

Recepcija

Przed odbiorem łodzi personel w naszej bazie pomoże Ci w dokumentacji: sporzadzeniu listy załogi, zebraniu podstawowych instrukcji i załatwieniiu wszystkich innych spraw potrzebnych do rozpoczęcia niezapomnianego rejsu.

Rezerwacja

Na poczatku jednak poznasz nasze doświadczone trio, które pomoże Ci zdecydować, który statek najlepiej zarezerwować i doradzi we wszystkim tym, czym możesz być zainteresowany na swoich wakacjach w Chorwacji. Możesz liczyć na nasza pomoc na wszystkich etapach, od rezerwacji do zapłaty. Oferujemy wiele usług i ciagle staramy się je poprawić – wszystko to, aby Twoje wakacje były tak beztroskie i przyjemne, jak to tylko możliwe:

  • transfer z lotniska do mariny,
  • rezerwacje pokoi w naszych hotelach i willach na Braču, Hvarze i na Riwierach Omiš oraz Makarskiej,
  • rezerwacja w innych hotelach i willach nie należących do Orvas na Hvarze, Braču i Korčuli, w Istrii i na półwyspie Pelješa, na Riwierze Splickiej i Dubrownickie i Makarskiej,
  • skipper,
  • hostessy,
  • obsługa kuchni,
  • zakupy spożywcze,
  • wynajem dodatkowego wyposażenia statków: spinaker, genaker, siatki ochronne dla dzieci, sprzęt rybacki...
  • ... i wiele więcej.

A jeśli chcesz dokładniej poznać chorwackie wybrzeże i wyspy Adriatyku, oferujemy również półdniowe i całodniowe wycieczki raftingowe, trekkingowe, canyoning czy zwiedzanie różnorodnych zabytków i dalmackich miast, co razem tworzy niezwykle ciekawa możliwość poznania piękna tutejszej przyrody i uroków z okolicy. Mamy nadzieje, że obdarzycie nas swoim zaufaniem i pozwalicie nam sprawić, że wasze wakacje beda wyjatkowe i niezapomniane.

Twój Orvas Yachting Team