Czarter jachtu, jachtu motorowego, gulety i mini cruisera z załoga

Czarter z załogą jest najlepszym wyborem, jeśli chcesz być całkowicie spokojny i wolny od trosk i obowiązków, pozostawiając całą pracę załodze. Niezależnie od tego, czy chcesz wynajać jacht żaglowy czy motorowy, czarter z załogą jest prostszym rozwiązaniem, biorąc pod uwagę fakt, że profesjonalna załoga jest odpowiedzialna za nawigację w okresie czarteru. Dzieki temu możecie Państwo korzystać z uroków morza i słońca, uzgadniajac ze skiperem najlepsza droge. Oprócz kapitana, dla wszystkich, którzy pragną spokojnego wypoczynku wolnego od trosk dotyczacych gotowania i sprzątania łodzi, Orvas Yachting oferuje możliwość poszerzenia załogi o kucharz/szefa kuchni.

Czarter jachtu z załoga

Czarter z załogą umożliwia przyjemny i aktywny wypoczynek, podczas którego kapitan statku (skipper) i, jeśli chcesz, hostessa lub kucharz, zadbaja o Państwa. Wszystkie nasze łodzie żaglowe są w stanie pomieścić pełną załogą składającą się z kapitana, kucharka i gospodyni.

Czarter jachtu motorowego z załoga

Czarter jachtu motorowegoz załogą jest właściwym wyborem dla miłośników komfortu, szybkości i mocy. Doświadczeni kapitanowie, świetni kucharze i przyjazna obsługa zapewnia Państwu niezapomniane wakacje.

Czarter gulety i mini cruisera z załoga

Gulety i mini cruisery mogą być czarterowane tylko z załogą, składająca się z kapitana, żeglarzy i kucharzy. Członkowie załogi to niezwykle doświadczeni i dyskretni profesjonaliści, którzy zrobią wszystko, aby rejs był tak przyjemny, jak to tylko możliwe.