Wynajem łodzi i jachtów w Chorwacji - Wynajem łodzi w Chorwacji

Czarter łodzi i jachtów w Chorwacji

Zbliżajac do siebie ludzi i morze, doświadczenie i przygode, Orvas Yachting pozwala odkryć piękno chorwackiego Adriatyku poprzez czarter jachtu, jachtu motorowego, mini cruisera, luksusowego jachtu motorowego z załogą czy gulety. Wynajem łodzi w Chorwacji staje się coraz bardziej popularny wśród gości z całego świata, przede wszystkim dzięki ogromnej liczbie naszych dziewiczych wysp i wysepek, stale podnoszonej jakości wynajmowanych łodzi, dobrze wyposażonym marinom na chorwackim wybrzeżu i wysokiej jakości usługom świadczonym przy wynajmie każdego jachtu w Chorwacji.

Orvas Yachting, firma, która od wielu lat odnosi sukcesy na chorwackim rynku wypożyczania łodzi, zwłaszcza w południowej części Adriatyku, oferuje czarter samego jachtu, jeśli cenisz sobie samodzielność i sam sobie jesteś sterem, żeglarzem i okretem, lub czarter łodzi z załogą, jeśli planowanie podróży, posiłków i sprawdzanie prognoz pogody wolisz zostawić profesjonalnym skiperom, kapitanom, szefom kuchni i hostessom podczas gdy Ty bedziesz odkrywać bardziej i mniej znane morskie destynacje.

Jachtów w naszej ofercie czarterowej:

  • jachty, z załogą lub bez
  • łodzie motorowe, z załogą lub bez
  • luksusowe jachty motorowe, z załogą
  • gulety, z załogą
  • mini cruisery, załogą

Łodzie Orvas Yachting znajduja się w ACI Marina w Splicie, jednak w naszej ofercie mamy również czartery "w jedną stronę", co oznacza, że można wyczarterować łódź w Splicie i zwrócić go w Dubrowniku, lub wyczarterować w Dubrowniku i zwrócić w Splicie. Oprócz tych dwóch marin, mamy również doskonałe połączenia z innymi i możemy zorganizować Państwz możliość skorzystania z ich usług.

Łódź można wypożyczyć na jeden lub więcej dni. Większość statków jest czarterowana na okres co najmniej 7 dni, ale mamy także łodzie na jednodniowe wycieczki. Ceny wynajmu łodzi zależą od typu statku, długości, wieku i okresu czarteru. Wszystkie statki są w pełni wyposażone we wszystkie elementy niezbedne do żeglugi na zasadach określonych w Chorwackim Rejestrze i zawieraja wszystko co potrzebne do życia na morzu.

Czarter z załoga

Jeśli chcesz spędzić beztroskie wakacje żeglaujac po Adriatyku, nie martwiac sie sprawdzaniem prognoz pogody i warunków na morzu, lub jeśli nie masz licencji żeglarskiej, czarter jachtu z załoga jest najwłaściwsza opcja dla Ciebie ...(wiecej o czarterze jachtu z zaloga)

Czarter bez załogi

Czarter statku bez załogi to możliwość dla przede wszystkim bardziej doświadczonych entuzjastów morza i żeglarstwa. Oferuje ona możliwość samodzielnego wyboru celu oraz wolności w kreślenia własnego kursu… (wiecej o czarterze statku bez zaloga)

Jak wynająć łódź?

Przede wszystkim sami z chęcia doradzimy Ci, jak wybrać łódź, która spełni Twoje potrzeby i oczekiwania i pomożemy, jeśli nie masz doświadczenia w żeglarstwie. Po dokonaniu wyboru wyślij do nas zapytanie dotyczące czarteru… (wiecej o rezerwacjach)