Czarter flota

 

Łodzie żaglowe

Każdemu prawdziwemu miłośnikowi wiatru i morza gorąco polecamy wakacje pod żaglami.
więcej informacji

Jachty motorowe

Jachty motorowe są idealnym wyborem dla każdego, kto ceni sobie wygodę, szybkość i siłę. Potężne silniki i doskonałe prowadzenie pozwalaja na opuszczenie portu nawet podczas wymagajacych warunkach atmosferycznych i szybkie dotarcie do celu.
więcej informacji

Jachty luksusowe

Na fantastyczne i niezapomniane żeglarskie wakacje w Chorwacji idealnym wyborem bedzie jeden z luksusowych jachtów z załogą. Jest to świetna opcja zarówno na rodzinny urlop, jak i na relaksujaca wyprawe w gronie przyjaciół. Nasze wspaniałe mini cruisery zostały zbudowane specjalnie z myśla o komforcie i luksusie, łącząc elegancję z najwyższej jakości mteriałami i niezwykłą wydajnościa.
więcej informacji

Gulety

Gulety to piękne, drewniane żaglowce, które w przeszłości służyły jako statki handlowe i towarowe. W ostatnich latach zostały one całkowicie odnowione, zapewniajac obecnie niezwykły komfort i przyjemność, których podstawa jest ich wyposażenie, wygląd i ciekawa historia. Jeśli chcesz uciec daleko od codziennej rutyny, to skorzystaj ze skarböw oferowanych przez Chorwacje i wyrusz w niezapomniany rejs guleta po chorwackim wybrzeżu.
więcej informacji

Mini Cruisery

Mini cruisery Orvas Yachting są doskonałym wyborem dla dużych grup, chcących wybrać sie do najpiękniejszych miejsc na wybrzeżu Dalmacji. Większe cruisery oferują duży, przestronny salon na pokładzie, w pełni wyposażonaą kuchnie i imponujące zakwaterowanie.
więcej informacji